Metin 2 Net

Forum gry Metin 2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

http://www.metin2net.pun.pl/viewtopic.php?pid=29#p29 Team GM'ów został uformowany. Zapraszamy zobaczyć kto wygrał !

#1 2010-10-10 09:14:26

rostalvs1

Użytkownik forum

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 3
Punktów :   

Podanie na GM

Witam Serdecznie Adminów.
Składam podanie na Gm na tym serwerze gdyż wydaje mi sie że coś z tego serwera może być. Z reklamy wydaje sie być interesujący i wprowadza do gry kilka zmian które mi się podobają. Jestem zainteresowany tym serwerem i to bardzo, zaangażuje sie w niego całym sercem. Od razu mówie że pomagam graczom i lubie pomagać, ale itemów nie rozdaje jeśli jest to zabronione. Do wszystkiego trzeba dojść samemu. Teraz coś o mnie. Na Metinie znam sie bardzo dobrze. Na PL'u mam postac woja 79 lvl body 4xP pro eq full wybonowane. Na privach tez mam wilkie doświadczenie gram chyba 2 lata juz. Na wielu serwach byłem GM'em. NIGDY NIE UŻYWAŁEM HACKÓW. Nigdy nie zostalem zbanowany, każdemu staram sie pomoc. Mam 18 lat chodze do szkoły samochodowej, jestem w trzeciej klasie technikum mechanicznego i dobrze sobie radze. Myśle że wiele mógłbym pomoc:) Pozdrawiam serdecznie team gry jak i zainteresowanych serwerem graczy... Rostal
P.S. Moje gg prosze napisać po rozpatrzeniu podania: 11698442
[i]
[/i]

Offline

 

#2 2010-10-10 09:17:36

Nethif

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 54
Punktów :   

Re: Podanie na GM

Zobaczymy co z ciebie będzie, nie przyjmujemy GM ale jeszcze pomyślę.

Offline

 

#3 2010-10-10 11:40:51

MixereK

Moderator

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 33
Punktów :   

Re: Podanie na GM

Rekrut OFF, Zamykam !


[img]http://img411.imageshack.us/img411/120/sygnaku.png[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftzikoforum.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.dbp.pun.pl www.theenemy.pun.pl www.cinemacityplaza.pun.pl